Przedstawienia mikołajkowe

Program "O Mikołaju i jego Skrzatach"

Niesamowity, ciepły, wzruszający i poruszający to co w każdym z nas najpiękniejszego program estradowy dla dzieci od lat 2 do 102. Opowieść „O Mikołaju i jego Skrzatach”, przepleciona jest konkursami i grami edukacyjnymi dla dzieci. A wszystko to okraszone śmiechem żartem i zabawą. W niezwykłej teatralnej aurze i pięknej scenografii uczestnicy zdobywają sprawność skrzata, uczą się gwiazdkowego tańca i poznają tajniki pracy św. Mikołaja. Niezwykłym wydarzeniem jest wjazd Mikołaja na samojezdnych czarodziejskich saniach napędzanych dobrymi uczynkami dzieci, które w finale otrzymują prezenty.


Program na scenie może zostać wzbogacony licznymi animacjami, np. malowaniem twarzy, robieniem ozdób choinkowych, samodzielnym malowaniem ogromnej kolorowanki, zamykaniem w bańkach etc.


Całość prowadzona jest przez konferansjera w formie show, skierowanego do wszystkich dzieci, które mogą wziąć udział zarówno w zabawach grupowych, jak i konkursach jednoosobowych.

Czas trwania programu artystycznego: od 1,5 do 3 godzin + rozdawanie paczek.


Czy chciałbyś, aby Mikołaj ze swoimi Skrzatami zagościł u Ciebie?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów o programie oraz cenie.

tel. +48 691 737 963
e-mail:  biuro[at]teatrkubika.pl

Program "Zimowe show"

Program „Zimowe show” to wyjątkowe  i niepowtarzalne w swoim rodzaju przedstawienie Teatru Kubika dla dzieci i rodzin zawierające w sobie unikatowy pokaz iluzji pantomimicznej w wykonaniu Radosława Kubika, a także interaktywną bitwę na śnieżki oraz ogrom zabaw i gier ruchowych dla dzieci.


W programie między innymi: wjazd św. Mikołaja na saniach, balonowe show, nauka mikołajkowego tańca, pisanie listu do św. Mikołaja, koło fortuny, bitwa na śnieg bez wody, aktywny stolik plastyczny związany ze świętami Bożego Narodzenia… Po prostu szał atrakcji, w czasie których nikt nudzić się nie będzie.

Czas trwania programu artystycznego: od 1,5 godziny do 3 godzin + rozdawanie paczek.


Czy chciałbyś, aby Twoje i Twoich znajomych dzieci wzięły udział w tak niesamowitym wydarzeniu?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów o programie oraz cenie.

tel. +48 691 737 963
e-mail:  biuro[at]teatrkubika.pl