Spektakle plenerowe

Opis konkretnych przestawień znajdą Państwo e menu u góry strony w zakładce Ofeta artystyczna >  Programy estradowe na plenery oraz Spektakle na scenę i plener


Nasze widowiska teatralne stanowią efekt połączenia różnych sztuk - aktorskiej, sztuk plastycznych, choreografii a nawet sztuki cyrkowej. Jak z rękawa potrafimy wyczarować autorskie scenariusze, baśniową scenografię, a także cały szereg niespodzianek. Przedstawienia idealnie sprawdzają się zarówno w przestrzeni zamkniętej jak i otwartej.

Stwierdzenie, że Teatr Kubika:

•     tworzy spektakle dla dzieci, także spektakle plenerowe - jest trafne;

•     z zaangażowaniem tworzy spektakle dla dzieci i całych rodzin oraz realizuje je na naprawdę wysokim poziomie - jest prawdą;

•     angażuje w spektaklach profesjonalnych aktorów, którzy wykorzystują barwne scenografie i bajeczne kostiumy - jest faktem niezaprzeczalnym.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opisem naszych przedstawień. Jednocześnie zachęcamy by kontynuacją spektaklu była rozmowa z artystą oraz warsztaty pantomimy prowadzone w o oparciu obejrzane przedstawienie.

Prosimy o kontakt jeszcze dziś, a prześlemy ofertę ukierunkowaną na Państwa potrzeby.

Dodatkowo nadmienić należy, że Teatr Kubika to:

•       pomysł,

•       pasja,

•       współuczestnictwo,

•       zróżnicowanie,

•       humor,

•       edukacja,

•   dostępność na terenie całej Polski.

 

 

 "Marionetka klaunem" - pełna komizmu opowieść o nakręcanym pajacyku. Pewnego dnia bohater znajduje niezwykłą walizkę, za sprawą której przenosi się w świat cyrkowych przygód. W spektaklu odnaleźć można:

•       niezwykłe połączenie pantomimy z klaunadą,

•       pasjonujące elementy żonglerki,

            Nie zabraknie jednak momentu zaskoczenia w postaci lirycznej puenty. Przedstawienie dzięki oryginalnej formie pobudza wyobraźnię dziecka, ukazuje i uczy bogactwo mowy ciała.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat 3

Czas trwania: 35 minut

Występuje: Radosław Kubik.

 

 

 

“Operacja” - pan Śmiechalski zdecydował się zostać lekarzem, co gorsza - chirurgiem. Jednak najpierw postanawia sprawdzić swoje predyspozycje. W trakcie przedstawienia dowiemy się kogo bohater będzie operował i czy operacja ostatecznie się powiedzie. A przy odrobinie szczęścia może sam staniesz się pacjentem szalonego chirurga. “Operacja” to rewelacyjny spektakl pełen lekkiego humoru.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat 6

Czas trwania: 30 minut

Realizacja Radosław Kubik

Występuje dwóch aktorów

 

 

 

 

 "Ptasznik" - wzruszająca i pouczająca opowieść o wędrowcu, który pewnego dnia znajduje klatkę z ptakami. Przygoda głównego bohatera opisywana jest za pomocą gestu, ruchu i mimiki. Odbiór niewątpliwie umila piękna muzyka z oryginalnymi odgłosami ptaków. Unikatowa forma i treść przedstawienia bardzo rozwija wyobraźnię małego widza, uwrażliwia na piękno przyrody, a także zwraca uwagę na subtelność mowy ciała. Scenariusz został opracowany przez pedagoga z myślą o najmłodszych odbiorcach - jest czytelny, w pełni zrozumiały i miły w odbiorze.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat 4, dostępny jest również w wersji dla widzów dorosłych i młodzieży.

Czas trwania: 35minut,

Wystepuje: Radosław Kubik.

 

Podstrona tematycznie powiązana z hasłami:  teatr plenerowy dla dzieci i rodzin,  spektakle dla dzieci, przedstawienia dla dzieci, teatr dla dzieci.