Spektakl plenerowy

Widowiska teatralne - spektakle plenerowe Teatru Kubika stanowią efekt połączenia różnych sztuk: aktorskiej, plastycznych, choreografii, a nawet sztuki cyrkowej. Specjalnie dla Państwa tworzymy autorskie scenariusze, oryginalną, baśniową scenografię, a także cały szereg niespodzianek, którymi potrafimy zaskoczyć dużych i małych uczestników naszych programów i spektakli plenerowych. Przedstawienia idealnie sprawdzają się do realizacji zarówno w przestrzeni zamkniętej jak i otwartej.

  

Teatr Kubika:

- tworzy spektakle dla dzieci, także spektakle plenerowe;

- z zaangażowaniem tworzy spektakle dla dzieci i całych rodzin oraz realizuje je na naprawdę wysokim poziomie;

- angażuje w spektaklach profesjonalnych aktorów, którzy wykorzystują barwne scenografie i bajeczne kostiumy oraz różnorakie rekwizyty.

 

Spektakle plenerowe realizujemy w ogromnym namiocie cyrkowym, dzięki czemu wspólne przeżycie przedstawienia teatralnego na świeżym powietrzu jest możliwe bez względu na warunki atmosferyczne.

 

Spektakl uwieńczony zostaje rozmową z artystą oraz warsztatami pantomimy prowadzonymi w oparciu o obejrzane przedstawienie.

 

Nasze działania teatralne, edukacyjne, animacyjne, zabawowe prowadzimy na terenie całej Polski. 

 

Spektakle plenerowe Teatru Kubika


"Pozytywka" - pełna komizmu opowieść o nakręcanym pajacyku. Pewnego dnia bohater znajduje niezwykłą walizkę, za sprawą której przenosi się w świat cyrkowych przygód. W spektaklu odnaleźć można:

• niesamowite połączenie pantomimy z klaunadą,

• pasjonujące elementy żonglerki,

Nie zabraknie również momentu zaskoczenia w postaci lirycznej puenty. Przedstawienie dzięki oryginalnej formie pobudza wyobraźnię dziecka, ukazuje i uczy bogactwa mowy ciała.


Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat 3.
Czas trwania: 35 minut
Realizacja i występ: Radosław Kubik

 

Akcja operacja” - pan Śmiechalski zdecydował się zostać lekarzem, co gorsza - chirurgiem. Jednak najpierw postanawia sprawdzić swoje predyspozycje… W trakcie przedstawienia dowiemy się kogo bohater będzie operował i czy operacja ostatecznie się powiedzie. A przy odrobinie szczęścia może sam staniesz się pacjentem szalonego chirurga. “Akcja operacja” to rewelacyjny spektakl pełen lekkiego humoru.

 

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat 6.

Czas trwania: 30 minut

Realizacja Radosław Kubik

Występuje dwóch aktorów


"Ptasznik" - wzruszająca i pouczająca opowieść o wędrowcu, który pewnego dnia znajduje klatkę z ptakami. Przygoda głównego bohatera opisywana jest za pomocą gestu, ruchu i mimiki. Odbiór niewątpliwie umila piękna muzyka z oryginalnymi odgłosami ptaków. Unikatowa forma i treść przedstawienia bardzo rozwija wyobraźnię małego widza, uwrażliwia na piękno przyrody, a także zwraca uwagę na subtelność mowy ciała. Scenariusz został opracowany przez pedagoga z myślą o najmłodszych odbiorcach - jest czytelny, w pełni zrozumiały i miły w odbiorze.

 

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat 4, dostępny jest również w wersji dla widzów dorosłych i młodzieży.

Czas trwania: 35 minut

Realizacja i występ: Radosław Kubik


Każdy spektakl plenerowy jest doskonałą okazją na niesamowitą zabawę dla dzieci, dorosłych i całych rodzin. Nasze spektakle realizowaliśmy między innymi w: Pacanowie, Środzie Śląskiej, Radomiu, Gdańsku, Białymstoku, Warszawie, Żarach, Lublinie, Przemyślu, Poznaniu, Szczecinie i wielu wielu innych.