Organizacja imprez dla dzieci

Teatr Kubika:
- zorganizuje imprezę dla dzieci; 
- przygotuje imprezę firmową;
- zaaranżuje event familijny;
- wyprawi piknik dla dzieci;
- rozkręci piknik rodzinny; 
i to wszystko na terenie całej Polski.

Jeżeli powyższe słowa wydają się nudne, to tylko dlatego, że nie mieli Państwo okazji poznać nas osobiście. Mocną stroną organizowanych przez nas imprez dla dzieci jest to, że program nie ma ograniczenia wiekowego, tzn. przeniesie każdego w magiczny świat dziecka. Znamy bowiem różne sposoby na obudzenie w dorosłych radości z odkrywania świata, dzieciom z kolei zapewniamy moc atrakcji. Dzień spędzony w naszym towarzystwie zagwarantuje sny przepełnione tęczą magicznych kolorów. Skutecznie pomogą w tym:
- barwne, autorskie kostiumy oraz scenografia (wykonane na zamówienie przez artystów),
- zawodowi aktorzy, którzy zachwycą widzów podczas spektaklu,
- dynamiczny prowadzący,
- nieszablonowy program animacyjno – warsztatowy.

 

Gwarantujemy Państwu, że w programie nie zabraknie zabawy, tańca czy oryginalnych rekwizytów. Nie ma też miejsca na nudę czy czasu na ziewanie, jest za to wspaniała zabawa. Wszystko dlatego, że chwile spędzone w naszym towarzystwie to także uczestnictwo w wydarzeniu kulturalnym.

 

Jesteśmy stworzeni do organizacji imprez, co poświadczają nasi klienci podkreślając:
- autorski charakter eventów;
- wysoką jakość i estetykę;
- punktualność;
- profesjonalizm;
- kulturę osobistą;
- przyjazną współpracę.
Za te miłe słowa serdecznie dziękujemy. Nasz profesjonalizm w organizowaniu imprez dla dzieci potwierdzają otrzymane od Państwa rekomendacje.


Teatr Kubika zapewnia namiot cyrkowy (na wydarzenia plenerowe), zaplecze sprzętowe, animacyjne i techniczne. Mamy wszystko by przygotować imprezę na naprawdę wysokim poziomie. Mamy też długie doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci, a także imprez firmowych. Jesteśmy gotowi przygotować zabawę na ok. 200 osób.

Organizacja imprez dla dzieci oraz realizacja eventów na terenie całej Polski. Organizowaliśmy imprezy dla dzieci między innymi w takich miejscach, jak: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Przemyśl, Wrocław, Żary, Poznań, Szczecin, Białystok, Lublin, Kaliningrad i wiele innych.

Teatr Kubika zaprasza do współpracy.

Z przyjemnością stworzymy ofertę ukierunkowaną pod Państwa imprezę, którą planujecie Państwo zorganizować.